انــــــســــــــــان

ان الانسان لفی خسر

شهادت آب

ما سمیعیم و بصیــریم و هشیــم               با شما نامحرمان ما خامشیم

چون شما سوی جمادی می روید              محرم جان جمادان کی شوید

این زنده و هشیار بودن عالم خیلی جالبه. تسبیح همه عالم. یه دانشمند ژاپنی به اسم آقای ماسارو ایموتو (Masaru Emoto) تحقیق جالبی کرده. آقای ایموتو در مورد آب و تاثیر پذیری و هوشیاری اون تحقیق کرده. خلاصه نظر ایشون اینه که اگه افکار بشری قبل از اینکه آب یخ ببنده متوجه آب بشن، تصاویر میکروسکوپی حاصل از کریستال آب، بسته به اینکه این افکار مثبت یا منفی باشن، زشت یا زیبا خواهد بود. به نظر دکتر ایموتو این تصاویر خوب یا زشت را میشه با استفاده از دعا، موسیقی یا نصب نوشته ای بر ظرف حاوی آب به دست آورد.

مثلاً ایشون آب یک چشمه رو وقتی از دل کوه و سنگ می جوشه برداشته و منجمد کرده و کریستال آب رو زیر میکروسکوپ دیده. کریستال آب شکل بسیار زیبا و منتظمی داشته. همین آب رو وقتی از وسط شهر یوکوهاما (زادگاهش) می گذره، برداشته و آزمایش کرده، با کمال تعجب آب دیگه اون شکل منظم و هندسی و زیبا رو نداره. همینطور این آزمایش رو تکرار کرده با پخش موسیقی های مختلف برای آب، زده برچسبی حاوی یک نوشته بر ظرف آب، دعا خوندن بر آب و ...تو اینترنت سرچ کردم و چندتایی از تصاویرش رو از سایتهای مختلف جمع کردم.مثلاً تصاویرزیر. تصویر سمت چپ آی سد فوجی وارا ست. قبل از اینکه به اون دعا خونده بشه و تصویر سمت راست آب همون سده بعد از دعا خوندن.

  

سمت چپ تصویر آب وقتی قطعه ای از موسیقی هوی متال برای آب پخش شده، تصویر سمت راست، وقتی که سمفونی شماره یک انیاگایا و تصویر وسط وقتی است که قطعه ای از موسیقی موتسارت پخش شده.

تصویرسمت چپ، تصویر کریستال آبیه که برچسب کلمه ژاپنی روح داره؛ و تصویر سمت راست آبیه که برچسب کلمه ژاپنی شیطان داره.

این تصویر تصویرآبیه که برچسب عبارت متشکرم به زبان ژاپنی (هاریگاتو)رو داشته.

آقای ایموتو به 500 نفراز رهبران و اساتید روحانی در سراسر ژاپن نامه نوشت که او در روز و ساعت خاصی یک لیوان از آب لوله کشی شهر توکیو رو روی میزش قرار می ده و از اونها خواست که به این آب دعا کنند تا پاک و قشنگ بشه.

سمت چپ؛ تصویر آب موجود در لوله های آب شهر توکیو

سمت راست؛ همون آب که 500 نفر از سراسر ژاپن به اون دعا خوندن.

در آزمایش دیگری به بررسی تاثیر نوع کلمات بر آب پرداخت. بر روی یک لیوان عبارت Do Itرا چسباند.بر روی لیوانی دیگر عبارت Let's Do It. پس از گذشت یک شب از آبهای یخ بسته شده تصویر گرفت. تصویر سمت راست آبی رو نشون می ده که برچسب اول رو داشت و تصویر سمت چپ آبیه که برچسب دوم رو داشته.

 

بر روی یک لیوان آب کلمه آدولف هیتلر چسبانده شده و پس از انجماد از آن عکسبرداری شده. حاصل کار تصویر سمت راسته. همون آزمایش تکرار شده، ولی این بار برچسب عشق و قدردانی بر روی لیوان چسبانده شده. تصویر چپ. 

 

و در این آزمایش برچسبی بر روی ظرف محتوی آب زده شده با این عبارت: حالمو به هم می زنی! (تصویر سمت راست)

تصویر سمت چپ حاصل عکسبرداری از آب منجمد شده ظرفیه که کلمه هندی Namaste به معنای سلام (همریشه با نماز فارسی) بر چسب اون بوده. تو ایران هم خانمی به نام حمیده بیطرف همین آزمایش رو در مورد آب و چندین فلز تکرار کرده و به نتایج مشابهی رسیده و در جشنواره خوارزمی هم مقام آورده. در آزمایشهای خانم بیطرف زیباترین شکلهای کریستال آب موقعی به وجود اومده بودن که برای آب قرآن پخش شده بود.

راستی پس این کارهایی که قدیمیها میکردن و آب توی ظرفی می ریختن که دورش سوره یاسین نوشته بود و می خوردن خالی از معنا نبوده..........

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم شهریور ۱۳۸۵ساعت 22:31  توسط مصطفی پیرجمال   |